Üldtutvustus:
OÜ Contractor asub Kohilas, 35 km Tallinnast (vt kaart). 2004 aastal alustanud ettevõte tegeleb masinaehituslike teraskontruktsioonide valmistamisega ehk osutab tootmisteenust erinevate tööstusharude masinaehitussektori ettevõtetele ja annab tööd ca 35 inimesele.

Ettevõte pakub antud valdkonnas tootmise täisteenust: materjalide ettevalmistamine, koostamine-keevitamine, masintöötlemine ning värvimine (märgvärvimine). Meie soojustatud tootmishallide pindala on 4800m2, kinnistu pindala on 2 hektarit.

Peamised tooterühmad, mille valmistamise kogemust me omame on paberitootmis- ja pakendamisseadmed, elektrimasinate ning off-shore seadmete osad. Meie peamisteks klientideks on Metso Paper Inc (juhtiv paberimasinatetootja maailmas) ja ABB AS (Jüri elektrimasinate tehas).

2013 aastal on juurutatud ja sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteem standardite ISO 9001 ja EN3834 (keevitamine) järgi. Nimetatud protsessid on setifitseeritud DNV poolt.

Seadmed naftaplatvormidele
OÜ Contractor omab kompetentsi ja kogemust kõrgendatud järelvalve nõuetele (näiteks DNV) vastavate seadmete/masinate osade valmistamisel. Muuhulgas toodame igapäevaselt osi nafta- ja gaasitööstuses kasutatavatele seametele. Antud valdkonna toodete lõppklientidena võib nimetatda selle valdkonna juhtivaid ettevõtteid nagu National Oilwell Varco ning Cameron.